ELEKTRONIKA SAMOCHODOWA

SKLEP i SERWIS nr 1 w Kaliszu

- CB-RADIO - NAWIGACJE SAMOCHODOWE - GPS - CAR AUDIO - XENONY - KAMERY COFANIA

 
 
        Elektroniką samochodową zajmuję się od 1991 roku. Działalność swoją rozpoczynałem od sprzedaży CB-Radia, anten CB i akcesori z tym związanych. W tym samym okresie zająłem się montażem radioodtwarzaczy samochodowych, wzmacniaczy, skrzyń basowych, subwooferów samochodowych, jednocześnie prowadząc serwis tych urządzeń. Kolejnym etapem (rok 1992) był montaż autoalarmów, immobiliserów, centralnych zamków i innych zabezpieczeń elektronicznych. Później w czasie rozwoju telefonii komórkowej wymogiem rynku stał się montaż zestawów głośnomówiących. W ramach zabezpieczeń pojazdów wprowadzony został system znakowania pojazdów SOMERW. W radiach samochodowych pojawiły się kody w związku z tym zająłem się uruchamianiem kodowanych radioodtwarzaczy. Rozwój motoryzacji i zastosowanie najnowszych rozwiązań elektronicznych doprowadził do montażu autoalarmów pod fabryczne piloty, a w późniejszym czasie autoalarmów pod szynę CAN. Następnie pojawiły się nawigacje samochodowe i urządzenia do monitoringu pojazdów tzw. GPS-y, które też znajdują się w mojej ofercie i zająłem się ich montażem, obsługą i programowaniem. Od kilku lat pojawiły się na rynku różnego rodzaju czujniki parkowania, które to weszły w zakres moich usług (obecnie kamery cofania).Obecnie dużym zainteresowaniem cieszą się światła do jazdy dziennej. Posiadam w sprzedaży bardzo duży ich wybór. 
         Elektronika samochodowa w ostatnich kilku latach poczyniła ogromne kroki, a ja staram się dokładnie ją śledzić dostosowując swoją ofertę handlową jak i usługową do potrzeb klientów, którzy to w najróżniejszy sposób wyposażają swoje nowe auta w nowości elektroniczne zabezpieczając je, czy też ułatwiając sobie nimi podróżowanie.

         Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą i korzystania z moich usług. Ja dołożę wszelkich starań by zaspokoić oczekiwania moich klientów.

 
 
 
    
    Czynne pon-pt
 w godz. 8.00-16.00
   w soboty na tel.
     783-755-773
     601-775-773
 


 
Strona domowa